Manager Biura Projektów Elektrycznych

FINESKA O firmie

10 000‐15 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji.

Naszym Klientem jest bardzo szybko rozwijająca się i innowacyjna organizacja. Lider w swojej branży, wyznaczający trendy na rynku.

Poszukujemy silnie zaangażowanej osoby z koncepcyjnym i kreatywnym podejściem do pracy oraz posiadającej doświadczenie w zarządzaniu zespołem technicznym.

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za realizację projektów elektrycznych w terminie i zgodnie z założeniami
  • Zarządzanie zespołem
  • Analiza merytoryczna i dostosowanie instrukcji montażowych urządzeń
  • Nadzorowanie procesu opracowywania dokumentacji elektrycznej
  • Weryfikacja urządzeń w aspekcie wymaganej certyfikacji
  • Konsultacja merytoryczna w procesie budowy prototypów maszyn
  • Ścisła współpraca z innymi działami Firmy, w tym z działem produkcyjnym

Szukamy osoby, która posiada:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem technicznym
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji niskonapięciowych
  • Idealny kandydat posiada doświadczenie w projektowaniu sterowników PLC
  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrotechnika, robotyka, automatyka, mechatronika lub pokrewne
  • Bardzo dobrą znajomość norm i przepisów wymaganych przy wykonywaniu projektów elektrycznych
  • Znajomość oprogramowania do wykonywania projektów elektrycznych, oraz programu do zarządzania projektami JIRA
  • Uprawnienia SEP-E do 1 KV dozór i pomiar
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
2 - 4 lat

Zapewniamy:

  • Stabilną współpracę i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wolne weekendy, pracę jednozmianową i dużą elastyczność w zakresie godzin pracy
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
  • Warunki do innowacyjności, kreatywności i swobodnego działania
  • Pakiet benefitów opiekę medyczną, ubezpieczenie i Multisport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy