Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Biura

Descont Sp. z o.o. Sp.K.

Strzegomska 42

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań związanych z prowadzeniem i utrzymaniem sprawnie funkcjonującego biura

  • Bieżąca współpraca z Zarządem w zakresie wszystkich koordynowanych przez niego obszarów

  • Współpraca z księgowością

  • Dbanie o prawidłowy i efektywny obieg dokumentów i informacji

  • Zapewnienie sprawnej obsługi korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań odbywających się w biurze firmy

  • Dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze

  • Wsparcie administracyjne pozostałych działów w codziennych obowiązkach

  • Kontakt z klientami firmy, dostawcami zewnętrznymi

  • Nadzór nad umowami usługodawców i przychodzącymi od nich fakturami

  • Wystawianie faktur w programie Enova

  • Sporządzanie różnego rodzaju raportów, rozliczeń i analiz

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej – warunek konieczny

  • Znajomość podstaw księgowości

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność i operatywność

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programu do fakturowania Enova

To oferujemy

  • Umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy, po tym okresie umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Godziny pracy pon.-czw. 8-16.30, pt. 8-14

  • Miejsce parkingowe

Dodatkowe informacje:

Proszę o zgłoszenia tylko osób spełniających wymagania.

Konieczna zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych umieszczona w CV.

Głównymi filarem aktywności Grupy DESCONT jest zarządzanie własnym portfolio nieruchomości komercyjnych. Grupa DESCONT jest właścicielem i zarządcą kompleksu biurowego Millennium Towers oferującego 23 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 850 miejsc postojowych w Garażu Wielopoziomowym.

Przewiń do profilu firmy