Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager budowy

TINSMITH&INSULATION sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • gotowość do pracy na projektach w delegacji (Polska i zagranica)

  • nadzorowanie / koordynacja własnych brygad montażowych oraz podwykonawców

  • przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi (sprawdzanie kompletności załączników (certyfikaty, świadectwa, aprobaty)

  • kontrola zaawansowania robót i potwierdzenie zaawansowania raportami przełożonemu

  • obsługa bieżących potrzeb budowy

  • stała kontrola stanu BHP

  • przygotowywanie dokumentacji budowy

  • współpraca z Kierownikiem Projektów

  • stosowanie procedur jakości

  • prowadzenie rozmów i korespondencji z klientami oraz podwykonawcami

  • organizowanie i nadzorowanie procesu usuwania usterek i zgłoszeń

  • negocjacje z klientami oraz podwykonawcami

  • wycena i przygotowanie ofert do zapytań klientów

Nasze wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów) uprawnienia budowlane nie są wymagane

  • doświadczenie zawodowe w branży budowlanej/instalacyjnej/izolacyjnej/wentylacyjnej

  • samodzielność w nadzorowaniu robót montażowo - instalacyjnych

  • wzorowa umiejętność organizacji pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • praktyczna znajomość programów Ms Office, CAD

  • zaangażowania, pracowitości, dyspozycyjności i punktualności

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/B2B

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • motywujący system premiowy

  • dostęp do strefy relaksu

  • dofinasowanie do posiłków przez pracodawcę

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód

  • laptop

  • telefon

O nas

Firma zajmuje się produkcją płaszczy ochronnych z blachy ochronnej, służących do izolacji termicznej i akustycznej w pełnym zakresie.

Specjalizujemy się także w kompleksowym wykonaniu i montażu izolacji przemysłowych.