Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Call Center

ADVISA sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Opis stanowiska:

  • zarządzanie działem telefonicznej obsługi klientów,
  • planowanie i nadzorowanie procesów obsługi klienta,
  • opracowywanie i wdrażanie inicjatyw rozwojowych i motywacyjnych dla zespołu,
  • bieżąca organizacja pracy zespołu - motywowanie planowanie, wyznaczanie i kontrola realizacji wskaźników,
  • monitorowanie procesów obsługi klienta, identyfikacja obszarów wymagających optymalizacji i wdrażanie odpowiednich zmian,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • zdolności przywódcze - umiejętność delegowania i rozliczania zadań,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zespołem w telefonicznej obsłudze klienta,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi w call center,
  • znajomość pakietów Microsoft Office,
  • orientacja na cel,
  • rzetelność,
  • sumienność,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • zaangażowanie,
  • otwartość na nową wiedzę i innowacje,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + bardzo konkurencyjna prowizja,
  • uzależniona od wyników sprzedaży,
  • szkolenia wstępne oraz szkolenia rozwijające umiejętności,
  • pełny pakiet wdrożeniowy,
  • stałe wsparcie zarządu firmy,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość awansu w strukturach firm

Ogłoszenie archiwalne