Oferta pracy

manager call center

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jeśli jesteś managerem, który ma doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu działu Call Center i jest otwarty na nowe, ciekawe wyzwania zawodowe i pracę w międzynarodowej uznanej firmie koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą!

Nasz Klient zapewnia stabilność, dobre warunki zatrudnienia oraz mnóstwo ciekawych projektów!

manager call centerNumer ref.: /553/01/2021/NP/63117

zadania

  • zarządzanie działem Call Center
  • monitorowanie efektywności prowadzonych działań i wyników pracy zespołu
  • koordynowanie sprzedaży internetowej
  • organizacja i optymalizacja pracy działu
  • realizacja strategii marketingowych

oczekujemy

  • doświadczenia na podobny stanowisku (min. 5 lat)
  • doświadczenia w budowaniu/rozwijaniu działu Call Canter
  • znajomości sprzedaży internetowej
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • zdolności analitycznych
  • decyzyjności i elastyczności
  • wysokiego poziomu komunikatywności i otwartości
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pracę u jednego z liderów na rynku (branża techniczna)
  • możliwość realizacji swoich pomysłów
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne