Oferta pracy

Manager Centrum Dystrybucyjnego

Klient Pracuj.pl

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzaj naszymi procesami logistycznymi m.in.: systemami i operacjami magazynowymi, procesami związanymi z miejscem składowania jak i rozmieszczenia towarów, ścieżkami kompletacji, procesami związanymi z przepływem towarów.

  • Zmieniaj centrum dystrybucyjne razem z nami wykorzystując najnowsze technologie

  • Rekomenduj najlepsze dla naszej organizacji rozwiązania szczególnie w zakresie kosztów i współpracy z innymi działami, a także w opracowaniu strategii terminowego zaopatrzenia w towar naszych kontrahentów.

  • Nieefektywnym procesom powiedz NIE i zainwestuj energię w implementację efektywnych rozwiązań.

  • Wyznaczaj cele i trzymaj się ich realizacji.

  • PDCA dla projektów, to Twoje zadanie.

  • Naszą siłą są ludzie, oni pomogą Ci osiągnąć wyznaczone cele, motywuj Ich do działania.

  • Zadbaj o standard w infrastrukturze i urządzeniach.

  • Wyznacz kierunek procesów logistycznych, tak by wyeliminować ewentualne straty.

  • Przy wsparciu zespołu bhp i p.poż, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i Twojego zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu Centrum Dystrybucyjnym.

  • Znajomość i doświadczenie w posługiwaniu się filozofią Lean oraz Kaizen.

  • Silna orientacja na myślenie analityczne.

  • Bardzo dobra znajomość procesów magazynowych.

  • Doświadczenie w optymalizacji oraz standaryzacji procesów poparte sukcesami.

  • Wiedza nt. rozwiązań automatyzacji i robotyzacji magazynów.

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużą strukturą osobową (min 100 osób).

  • Inicjatywa w działaniu oraz chęć do pracy w dynamicznej firmie.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań oraz szybką ścieżkę decyzyjną.

  • Prowadzenie atrakcyjnych projektów.

Etapy rekrutacji
1

Your CV undergoes initial screening by our recruiters

2

We e-mail you to ask if we can send your CV to the Employer

3

Check if the message is not in your SPAM folder

4

Having received your consent, we send the CV to the Employer

5

The Employer analyzes and evaluates your CV

6

If the Employer is interested, they will contact you