Oferta pracy

Manager Centrum Stomatologicznego

MedicoverO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników – lekarzy, asystentek, higienistek, recepcjonistek, techników radiologów

  • motywowanie i rozwój zespołu oraz rekrutacja

  • budowa pozytywnej kultury organizacyjnej

  • pełna odpowiedzialność za wyniki finansowe placówki – przychody i koszty

  • zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi

  • stała analiza i monitoring wszystkich procesów i projektów wdrażanych w klinice stomatologicznej

  • realizacja działań mających na celu zwiększenie liczby pacjentów

  • zarządzanie magazynem produktów oraz monitoring zużycia sprzętów

  • stałe raportowanie o aktualnych procesach, projektach i wynikach finansowych do przełożonego

  • nadzór nad procedurami finansowymi i księgowymi, a także ich realizacja

Nasze wymagania

  • bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne

  • doświadczenie zawodowe związane z zarządzaniem kilkunastoosobowym zespołem

  • przedsiębiorczość i zaangażowanie w powierzone zadania

  • umiejętność koordynowania kilku projektów w jednym czasie

  • wysoka umiejętność zarządzania zadaniami

  • duża samodzielność i inicjatywa w podejmowanych działaniach

  • umiejętności analityczne, łatwość wyciągania wniosków

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • dużą swobodę w działaniu

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • wsparcie wdrożeniowe przez Kierownika Regionalnego

  • zgrany zespół

  • umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe i system premiowy

  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce

  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru