Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Contact Center

Michael / Ström Dom Maklerski S.A.O firmie

Michael / Ström Dom Maklerski S.A.

Aleje Jerozolimskie 100

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie zespołu contact center,

  • Rekrutacja, szkolenie i motywowanie konsultantów,

  • Rejestracja, analiza i raportowanie statystyk dotyczących kontaktów,

  • Zarządzanie wewnętrzną bazą klientów Domu Maklerskiego i współpraca z Departamentem Sprzedaży,

  • Współpraca z Departamentem Marketingu przy przygotowywaniu i realizacji kampanii reklamowych i wizerunkowych,

Nasze wymagania

  • 2-4 lata doświadczenia zawodowego w pracy w call/contact center na stanowisku konsultanta, jak również managerskim

  • Znajomość technik zarządzania oraz podstawowych narzędzi call center.

  • Wysokiego poziomu samodzielności w działaniu oraz zaangażowania w projekt

  • Ukończone studia wyższe

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Pozytywne nastawienie do rozwiązywania problemów i profesjonalne podejście do obsługi zewnętrznych klientów firmy

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe dostosowane do doświadczenia i kompetencji

  • Możliwość rozwoju zawodowego w związku z dynamicznym rozwojem Domu Maklerskiego, będącego liderem rynku długu korporacyjnego w Polsce

  • Duża samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Współpracę w partnerskiej atmosferze

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy w nowoczesnym biurze – bliskie sąsiedztwo Dworca Zachodniego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Michael / Ström to nowoczesny dom maklerski, oferujący profesjonalne usługi bankowości inwestycyjnej dla firm i unikalne produkty inwestycyjne dla osób indywidualnych. Specjalnością Michael / Ström są obligacje korporacyjne.

Zapewniamy wsparcie dla firm w zakresie kompleksowych usług bankowości inwestycyjnej obejmujących: pozyskiwanie finansowania w formie emisji papierów wartościowych, doradztwo w zakresie strategii i struktury finansowania, wsparcie w procesach fuzji i przejęć, obsługa private equity, finansowanie mezzanine.

Michael / Ström Dom Maklerski S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Manager Contact Center (2-4 lata doświadczenia)

Przewiń do profilu firmy

  • Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj" z dopiskiem: Manager Contact Center