Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Digital Business

BalticDesign Institute O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie treści, pakietów prac, harmonogramu i tworzenie modelu biznesowego w zakresie rozwoju aplikacji mobilnej HanseYachts „Smart Boat”,

  • Tworzenie modeli biznesowych dla naszej aplikacji mobilnej „Smart Boat”,

  • Zarządzanie i dalszy rozwój współpracy z dostawcami (sprzęt i oprogramowanie) i usługodawcami (np. Firmy ubezpieczeniowe, serwisowe) oraz negocjacje warunków z partnerami,

  • Rozwijanie pomysłów biznesowych i funkcjonalności wraz z zespołem,

  • Dopasowanie wymagań różnych interesariuszy (klientów, sprzedawców, produkcji, zarządu, dostawców),

  • Zarządzanie projektem oraz kontakt z kierownictwem w centrali HanseYachts w Niemczech.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (z zakresu informatyki, marketingu online, zarządzania biznesem lub pokrewnych),

  • Doświadczenie w modelach biznesowych opartych na aplikacjach,

  • Umiejętność dostosowania wymagań różnych interesariuszy (wewnętrznych i zewnętrznych),

  • Praktyczna znajomość metod zarządzania projektami z obszarów IT, marketingu i obsługi klienta,

  • Doświadczenie w zarządzaniu dostawcami,

  • Znajomość obsługi danych podstawowych (np. Zestawienia materiałowe) oraz umiejętność znajdowania praktycznych rozwiązań w procesach baz danych,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • Proaktywność oraz umiejętność nieszablonowego myślenia,

  • Prawo jazdy (oraz duża mobilność).

Mile widziane

  • Certyfikat Project Managera,

  • Doświadczenie zawodowe w branży żeglarskiej.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym Centrum Projektowo-Inżynieryjnym w Centrum Szczecina (Łasztownia, Stara Stajnia III),

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • Dużą samodzielność,

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową,

  • Wsparcie w relokacji.

BalticDesign Institute

BalticDesign Institute to nowopowstała firma projektowo-inżynierska z siedzibą w Szczecinie, należąca do grupy kapitałowej HanseYachts.

Posiadając zakłady produkcyjne w Niemczech, Polsce i Francji, Hanseyachts AG jest jednym z największych producentów jachtów rekreacyjnych na świecie.

Oferujemy odpowiedzialną pracę w międzynarodowej grupie w jednej z najbardziej ekscytujących branż na świecie.

Będziesz częścią zespołu, który opracowuje i buduje zapierające dech w piersiach jachty.

Dokładne szkolenie wstępne, przyjemne miejsce do życia i pracy, otwarty i zmotywowany międzynarodowy zespół wokół Ciebie oraz atrakcyjne wynagrodzenie to oczywiste.

Przewiń do profilu firmy