Oferta pracy

Manager ds. Adaptacji

Żabka PolskaO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowania procesu adaptacji pozyskanych lokali przeznaczonych pod sklep oraz procesu wyposażenia i eksploatacji

  • Nadzór nad przygotowaniem i realizacją kosztorysów oraz technologii sklepów

  • Monitorowanie działań firm zewnętrznych współpracujących w procesie adaptacji lokali

  • Organizowanie i kontrolowanie z zapewnieniem wysokiej jakości bieżących prac remontowych lokali

  • Nadzór nad utrzymywaniem kontaktów z odpowiednimi urzędami, właścicielami nieruchomości i pośrednikami

  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie podległych procesów

  • Zarządzanie zespołem Partnerów ds. Adaptacji

  • Rozwój niezbędnych kompetencji pracowników mających wpływ na realizacje założonych celów biznesowych

  • Optymalizowanie procesów adaptacji lokali, a także wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w celu usprawnienia pracy zespołu

  • Udział w wielu projektach firmowych Żabka

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w realizacji projektów budowlanych

  • Wykształcenie wyższe – budowlane lub pokrewne

  • Prowadzenie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Mobilność i komunikatywność

  • Gotowość do podróży służbowych – praca w terenie (obszar Łódź, Częstochowa, Skierniewice, Opole, Kluczbork, Katowice, Kielce, Konin)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Silna orientacja biznesowa, wysokie zdolności komunikacyjne oraz zdolności analityczne

  • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania

To oferujemy

  • Współpracę z convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej

  • Rozwój w ciekawych projektach

  • Umowę współpracy na czas nieokreślony

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premia za osiągnięte wyniki

  • Dostęp do najnowszych technologii operacyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • telefon służbowy

  • laptop

  • samochód służbowy z kartą paliwową