Oferta pracy

Manager ds. administracji logistyki

WhoohooO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • nadzór nad właściwym przebiegiem procesów logistycznych
  • zarządzanie prawidłowym przebiegiem dokumentów - terminowość
  • dbałość o jakość i terminowość odbiorów i dostaw
  • budowanie relacji biznesowych z odbiorcami
  • organizacja i nadzór procesu awizacji u odbiorców
  • rozliczanie dostaw do odbiorców
  • weryfikacja poprawności rozliczeń należności firm transportowych
  • stały monitoring efektywności pracy struktury, procesów – szukanie rozwiązań wspierających rozwój, poprawę jakości i efektywności,
  • weryfikacja umów transportowych pod kątem ich poprawności, ze szczególnym uwzględnieniem zabezpieczenia interesów spółki
  • gromadzenie i analiza ofert transportowych
  • optymalizacja, kontrola kosztów transportu
  • ewidencja i archiwizacja danych
  • opracowywanie raportów i sprawozdań z realizacji zadań transportowych
  • zarządzanie podległym zespołem

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży transportowej
    lub firmie handlowej
  • obsługa komputera – bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excel
  • duże zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność delegowania zadań
  • komunikatywność
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – mile widziane
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • umiejętność podejmowania decyzji i zdolności organizacyjne
  • współpraca z innymi oddziałami firmy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy