Manager ds. Aktywacji On Trade i Travel Retail (Channel Activation Manager On Trade & Travel Retail)

Stock Polska Sp. z o.o.

Franciszka Nullo 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i zarządzanie kalendarzem aktywności, oraz narzędzi marketingu handlowego wspierających kanał On Trade i Travel Retail, w oparciu o kalendarz aktywności ogólnopolskich we współpracy z działem marketingu

  • Przygotowanie i koordynacja wdrożenia programów, aktywności i narzędzi marketingu handlowego w programach klienckich/konsumenckich/kanałowych

  • Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna realizowanych działań.

  • Realizacja projektów związanych z rozwijaniem oraz produkcją materiałów POS, bieżąca współpraca z agencjami i działem marketingu

  • Przygotowanie podsumowań i analiz efektywności przeprowadzonych działań

  • Tworzenie i ewaluacja programów szkoleniowych i edukacyjnych zgodnych strategią marki i kalendarza komercyjnego

  • Prowadzenie analiz rynkowych i konsumenckich

  • Współodpowiedzialność za rozwój sprzedaży i dystrybucji, oraz egzekucji działań promocyjnych

  • Cykliczne raportowanie wyników działań w ramach określonych KPI w cyklach miesięcznych

  • Ścisła współpraca z działami: Sprzedaży, Marketingu, Prawnym, Operacyjnym (fabryką), agencjami kreatywnymi w celu rozwinięcia i realizacji projektów sprzedażowych i konsumenckich

  • Nadzór nad dostępnym budżetem oraz weryfikacja wydatków w cyklach miesięcznych

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 letnim doświadczenie w obszarze aktywacji konsumenckiej w dziale marketingu, trade marketingu, sprzedaży lub komercjalizacji

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikacyjne oraz prezentacji

  • Bardzo dobra znajomością języka angielskiego umożliwiająca swobodą komunikację (ustną i pisemną)

  • Umiejętność planowania kampanii promocyjnych z wykorzystaniem dostępnych technik trade marketingowych, digital i PR.

  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie i pracy w zespole multi-funkcyjnym

  • Samodzielność w realizacji zadań i bardzo dobra organizacja pracy i planowanie

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami zewnętrznymi

  • Znajomość sektora klientów FMCG będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach pracy

  • Wysoka kultura osobista i prezencja

  • Zaawansowana znajomość programów Office; Excel, Power Point

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, oraz niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, komputer

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, szkolenia itp.)

  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń

  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces

  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników

  • Dogodną lokalizację biura – Centrum Warszawy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Stock Polska - producent Czystej de Luxe, Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige – firma będąca częścią Stock Spirits Group

Przewiń do profilu firmy