Logo Pracuj.pl

Manager ds. Analiz Sprzedaży

CCC S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wskaźnikowa w sieci sprzedaży oraz rekomendacja zmian;
  • Budowanie i rozwijanie zespołów analitycznych;
  • Analiza rentowności projektów;
  • Rozwój kompetencji analitycznych w sieci sprzedaży;
  • Analiza i kontrola efektywności pracy w sieci sprzedaży oraz poszukiwanie możliwości usprawnień;
  • Tworzenie raportów i analiz operacyjnych.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 3 lata;
  • Posiadasz zdolności analityczne i do syntezy wniosków;
  • Bardzo dobrze znasz MS Excel;
  • Masz kilkuletnie doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi;
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Koncentrujesz się na wynikach;
  • Potrafisz organizować pracę własną;
  • Jesteś gotowy do częstych wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ OK System,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwości rozwoju.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • inicjatywy dobroczynne
  • Innowacyjne miejsce pracy

Manager ds. Analiz Sprzedaży, Warszawa