Oferta pracy

Manager ds. audytu wewnętrznego

SELENA FM S.A.

  • Legnicka 48A, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48A

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja i zapewnienie zgodności funkcjonowania komórki audytu wewnętrznego z wiodącymi standardami

  • Ustalanie zakresu rocznego i kilkuletniego planu wykonywania audytów we wszystkich jednostkach biznesowych/działach Grupy

  • Kontrola zgodności wszystkich aspektów działania firmy w stosunku do uwarunkowań zewnętrznych i procedur wewnętrznych

  • Optymalizacja procesów zachodzących w firmie oraz optymalizacja kosztowa

  • Organizacja projektów audytorskich, tj. ustalenie harmonogramu, budżetu i zakresu audytu

  • Prawidłowa implementacja i monitoring działania systemu kontroli wewnętrznej

  • Utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami wewnętrznymi (kierownicy poszczególnych jednostek organizacyjnych) z uwzględnieniem standardu IIA

  • Uczestnictwo i doradztwo we wczesnej fazie procesów biznesowych (fuzje/przejęcia)

  • Wsparcie procesu identyfikowania ryzyk oraz koordynacja ich gromadzenia przez poszczególne systemy Grupy

  • Wsparcie i doradztwo w projektowaniu systemu anty-fraud

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu administracji, ekonomii, rachunkowości lub finansów

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w w audycie wewnętrznym

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Zaawansowana umiejętność wykorzystania MS Excel

  • Ustrukturyzowany i zorientowany na rozwiązania sposób pracy

  • Solidne umiejętności organizacyjne, w tym dbałość o szczegóły i umiejętność wielozadaniowości

  • Umiejętność samodzielnej pracy pod ogólnym nadzorem

  • Otwartość na krajowe i zagraniczne podróże służbowe

Mile widziane

  • Certyfikacja w zakresie audytu (CIA)

  • Doświadczenie w audycie zewnętrznym

  • Certyfikacja potwierdzająca znajomość reguł rachunkowości/księgowości

  • Znajomość MSSF

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej

  • interesujący pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • dofinansowanie do nauki języków obcych

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system motywacyjny

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Grupy Selena

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Obecnie Grupę Selena opisuje kilka liczb: 34 spółek w 19 krajach, globalna sprzedaż na ponad 100 rynkach, 19 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce, blisko 2000 pracowników, 42 000 profesjonalnych klientów i miliony użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy