Manager ds. bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw

ESA Logistika O firmie

ESA Logistika

Josepha Conrada 63

Kraków

ESA logistika jest jedną z czołowych firm logistycznych reprezentowaną w czterech krajach Europy Środkowej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry). Obecnie ESA zatrudnia ponad 1000 osób. Na przełomie lat 2007 i 2008 strategicznym partnerem ESA logistika został Hitachi Transport System Ltd. (HTS).

Oddział ESA Polska powstał pod koniec 2009 roku w Gliwicach i w ciągu ostatnich lat, dzięki pracującym z nami wysokiej klasy specjalistom, zdobył uznanie wśród klientów, świadcząc zwłaszcza usługi spedycji drogowej (Kraków, Gliwice), spedycji morskiej i lotniczej (Piaseczno), transportu specjalnego oraz magazynowe w Gdańsku, Ostrołęce, Radzyminie, Warszawie, Radomiu, Żyrardowie, Dobrej, Mszczonowie, Poznaniu, Mielcu i Emilianowie.

Aktualnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków (możliwość także pracy zdalnej)

Twój zakres obowiązków obejmował będzie samodzielne kreowanie polityki bezpieczeństwa w działaniach operacyjnych firmy, a do nich głównie należeć będzie:

  • wdrażanie oraz utrzymywanie standardów bezpieczeństwa operacyjnego w procesach logistycznych (m.in. TAPA TSR i FSR)
  • audytowanie przewoźników w ramach standardów bezpieczeństwa
  • autoryzacja tras przejazdu i parkingów strzeżonych
  • szacowanie ryzyka, implementacja działań zapobiegawczych oraz naprawczych w zakresie bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw
  • audyty w zakresie bezpieczeństwa w lokalizacjach magazynowych
  • tworzenie i wdrażanie regulacji związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa fizycznego
  • rewizja procedur bezpieczeństwa
  • szkolenie i nadzorowanie pracowników zaangażowanych w realizację standardów bezpieczeństwa (m.in. TAPA) oraz podwykonawców
  • rejestrowanie oraz raportowanie zdarzeń niebezpiecznych w łańcuchu dostaw (współpraca ze spedytorami, centrum monitoringu itp.)

Aby z sukcesami realizować te zadania potrzebujesz posiadać:

  • min. 2-5 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zapewnianiem bezpieczeństwa łańcucha dostaw
  • mile widziane doświadczanie we wdrażaniu systemów bezpieczeństwa w firmie o profilu logistycznym
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • wykształcenie wyższe, mile widziane z branży TSL
  • dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w firmie o rozproszonej strukturze

W zamian za twoje codzienne starania chcemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę (wstępnie na okres próbny) w pełny wymiarze czasu pracy
  • zadaniowe podejście do pracy, gospodarowanie własnym czasem
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, co daje możliwość awansu wewnątrz struktur
  • wynagrodzenie i treść pracy odpowiadające twoim kwalifikacjom i możliwość sięgnięcia po więcej, jeśli masz takie aspiracje
  • radość pracy w zaangażowanym, przyjaznym zespole, współtworzenia firmy (otwarta komunikacja, programy racjonalizatorskie)
  • pracę w firmie, której dynamika rozwoju niesie ze sobą ciągle nowe możliwości

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy