Oferta pracy

Manager ds. BHP i Ppoż

Goldman Recruitment

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy z branży tekstylnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera ds. BHP i Ppoż.

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo merytoryczne w zakresie zgodności prawnej w obszarze bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej,

  • prowadzenie kontroli oraz inspekcji w zakresie bhp, ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa fizycznego,

  • nadzór nad realizacją i bieżącym funkcjonowaniem systemów p.poż i CCTV,

  • nadzór nad dokumentacją wypadkową, analizą przyczyn wypadków oraz instrukcjami stanowiskowymi,

  • współpraca z instytucjami państwowymi m.in. Państwową Inspekcją Pracy w zakresie bhp, ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej,

  • przeprowadzanie audytów,

  • inicjowanie i organizowanie przedsięwzięć mających na celu: zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników, poprawę warunków bhp, ochronę środowiska,

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług,

  • prowadzenie szkoleń w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy, pierwszej pomocy,

  • monitorowanie, zarządzanie i rozliczanie realizacji celów podległych pracowników.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy na stanowisku - mile widziane w firmie o profilu produkcyjnym,

  • wykształcenie wyższe, z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie bhp, ppoż,

  • mile widziane uprawnienia inspektora ochrony p.poż; uprawnienia do przeprowadzania szkoleń z zakresu p.pomocy,

  • mile widziane uprawnienia egzaminatora w zakresie obsługi wózków jezdniowych oraz bezpiecznej wymiany butli gazowych,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, managerskie, planowania strategicznego, analityczne.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię,

  • jasny i przejrzysty kwartalny system premiowania,

  • system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, zniżki na paliwo, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, inicjatywy sportowe, imprezy integracyjne, parking pracowniczy,

  • indywidualny program onboardingu, który pozwoli Ci lepiej poznać naszą kulturę organizacyjną.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy