Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. BHP

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Do grona naszych doradców należą także eksperci zajmujący się zagadnieniami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych czy naliczania wynagrodzeń. Wszystko to pozwala nam kompleksowo realizować zlecane nam przez Klientów zadania związane z rekrutacją, doradztwem personalnym i innymi obszarami HR, a co najważniejsze – proponować innowacyjnie i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

    Dla naszego klienta- firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    ZADANIA:

    • Tworzenie strategii BHP w firmie produkcyjnego zgodnej z obowiązującym stanem prawnym i wymaganiami Spółki
    • Rekomendowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska i nadzór nad tymi procesami w przedsiębiorstwie
    • Inicjowanie i realizacja projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa
    • Odpowiedzialność za współpracę z instytucjami państwowymi i firmami zewnętrznymi w zakresie BHP i OŚ
    • Współpraca z Prezesem oraz menedżerami operacyjnymi mająca na celu zapewnienie spójności realizacji zasad Polityki Bezpieczeństwa w całej organizacji

    Wymagania:

    • Wykształcenia wyższe kierunkowe zgodne z wymogami prawa
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Znajomości prawa i aktualnych przepisów z zakresu BHP i ochrony środowiska
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • Mile widziane uprawnienia audytora ISO 14001 i/lub 18001

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pakiet opieki medycznej
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
    • Realną możliwość rozwoju
    • Pracę pełną wyzwań w firmie o stabilnej pozycji na rynku

    Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji wraz ze zgodą na
    przetwarzanie danych osobowych na poniższy za pomocą przycisku Aplikuj.