Logo Pracuj.pl

Manager ds. Budowlanych (m/k)

McFIT Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

McFIT Polska Sp. z o.o.

Jasna 14/16A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadasz za przygotowanie oraz realizację projektów zgodnie ze strategią firmy
  • Ponosisz odpowiedzialność za przygotowanie budżetu inwestycji i jego realizację
  • Odpowiadasz za nawiązanie współpracy z biurami architektonicznymi oraz przygotowanie koncepcji aranżacji wnętrza
  • Koordynujesz powstawanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz projektów branżowych i nadzorujesz proces projektowania
  • Odpowiadasz za przygotowanie przetargów i negocjacje umów budowlanych
  • Odpowiadasz za proces większych i mniejszych przetargów remontowych obiektów
  • Dokonujesz odbiorów powierzchni najmu i robót budowlanych
  • Kontrolujesz stan budowlany i techniczny obiektów w Polsce
  • Odpowiadasz za planowanie i wykonawstwo wszelkich prac w zakresie przebudowy, rozbudowy i remontów/usuwania usterek w najmowanych obiektach handlowych o dużej powierzchni
  • Nadzorujesz firmy budowlane i wszystkich uczestników procesów inwestycyjnych
  • Przygotowujesz koncepcje reklamy zewnętrznej
  • Odpowiadasz za procedury urzędowe prowadzące do otwarcia studia fitness a także do jego dalszego funkcjonowania
  • Kierujesz współpracą z zewnętrznymi usługodawcami z kraju i zagranicy (przedsiębiorstwa budowlane, rzemieślnicy itd.)
  • Ściśle współpracujesz z centralą firmy w Niemczech

Nasze wymagania

  • Masz wyższe wykształcenie kierunkowe (architektura lub budownictwo) – warunek konieczny
  • Masz co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posługujesz się językiem niemieckim na poziomie B2 - warunek konieczny
  • Znasz bardzo dobrze przepisy polskiego prawa budowlanego
  • Posiadasz dobrą znajomość procesu inwestycyjnego
  • Cechujesz się bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office
  • Twoim atutem będą znajomość oprogramowania ArchiCAD, uprawnienia projektowe, doświadczenie w zakresie projektowania i aranżacji powierzchni handlowych
  • Cechujesz się umiejętnością pracy w zespole oraz zdolnościami komunikacyjnymi
  • Cechujesz się koncepcyjnym, ustrukturyzowanym i przedsiębiorczym sposobem myślenia
  • Jesteś gotowy/-a do odbywania podróży służbowych
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

McFIT gwarantuje Ci jedyną w swoim rodzaju kulturę firmy z miejscem na indywidualność — dla nas ludzie są ludźmi, nie zasobami. Wspieramy i wymagamy. Jeśli masz talent i do nas pasujesz, otrzymasz u nas szanse i wyzwania, których dotąd szukałeś.

McFIT jest jedną z 14 marek RSG Group. Marka McFIT – innowacyjna w zakresie fitnessu i stylu życia – prowadzi obecnie ponad 250 studiów w 5 krajach. W Polsce działa 14 klubów. Na potrzebach naszych klientów skupiamy się jednak nie tylko w klubach. Od budowy, przez ekspansję, aż po marketing – w naszych biurach codziennie dokładamy wszelkich starań, by oferować im najlepsze wrażenia z treningu. A Ty masz teraz szansę aktywnie przyczynić się do tego rozwoju.

Manager ds. Budowlanych (m/k), Jasna 14/16A, Warszawa