Oferta pracy

Manager ds. Compliance

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.O firmie

  • ul. Postępu 15 Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

ul. Postępu 15 Warszawa

Warszawa

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

(nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)

Twoje zadania:

  • zarządzanie i doskonalenie procesów związanych z compliance
  • kierowanie zespołem m. in. poprzez zarządzanie i nadzorowanie pracy zespołu, wsparcie merytoryczne, motywowanie i dbanie o rozwój pracowników
  • sporządzanie polityk i procedur związanych z compliance
  • współpraca z innymi jednostkami w celu identyfikowania i ograniczania ryzyka braku zgodności z regulacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • inicjowanie działań mających na celu podnoszenie świadomości pracowników w zakresie ryzyka braku zgodności
  • bieżące raportowanie a także zarządzanie danymi i dokumentacją
  • bieżące monitorowanie i dostosowywanie procedur i regulaminów do aktualnych wymogów prawnych i regulacyjnych
  • opiniowanie materiałów marketingowych i promocyjnych oraz innych kwestii związanych z procesami i tworzeniem nowych produktów
  • dbanie o zgodność danych i statusów kontroli systemu wewnątrz organizacji

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze compliance/ prawnym/ audytu wewnętrznego/kontroli wewnętrznej; dużym atutem będzie doświadczenie w roli kierowniczej
  • wykształcenia wyższego prawniczego lub na kierunkach związanych z ekonomią, finansami i ubezpieczeniami
  • bardzo dobrej znajomości wymogów prawnych i regulacyjnych dotyczących działalności towarzystwa ubezpieczeniowego
  • zainteresowania tematyką Zgodności oraz obszernej wiedzy z tego zakresu
  • doświadczenia z zakresu budowania i zarządzania zespołem
  • samodzielności w działaniu oraz dążenia do upraszczania procesów
  • inicjatywy i brania odpowiedzialności za powierzone zadania
  • umiejętności nawiązywania relacji z innymi oraz efektywnej komunikacji

W zamian oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój zawodowy, wsparcie w podnoszeniu kompetencji i szkolenia
  • w obecnej chwili możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze – decyzja należy do Ciebie
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, Kartę Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

Twój link do kariery!

Zobacz jak w LINK4 praca spotyka się z pasją:

Ogłoszenie archiwalne