Oferta pracy

Manager ds. Digital Marketingu

Holiday Park & ResortO firmie

  • Kopanina 34, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Holiday Park & Resort

Kopanina 34

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i bieżąca optymalizacja działań PPC, w szczególności Google Ads i Facebook Ads

  • Nadzór i koordynowanie działań SEO

  • Prowadzenie kampanii e-mail marketingowych

  • Proponowanie i testowanie nowych kanałów marketingowych

  • Raportowanie i analiza wyników prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z digital marketingiem

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu działań Google Ads i Facebook Ads

  • Przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu SEO

  • Umiejętność obsługi Fresh Mail lub innych narzędzi e-mail marketingowych

  • Praktyczna znajomość Google Analytics i Google Tag Manager

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę w firmie będącej liderem w branży

  • Elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji kandydata (umowa o pracę lub współpraca b2b)

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • Wysokie rabaty na wypoczynek w resortach HPR dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny dla ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, 30% zniżka w lokalu gastronomicznym mieszczącym się w budynku)

  • Pracę od poniedziałku do piątku w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji (Poznań, ul. Kopanina 34).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza ponad 9 tysięcy Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski.

Przewiń do profilu firmy