Logo Pracuj.pl

Manager ds. e-commerce

EUROWEST sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii sprzedaży w Internecie
  • Praca z dużymi i znanymi markami w branży odzieżowej i sportowej
  • Planowanie i przeprowadzanie projektów z zakresu sprzedaży internetowej
  • Realizacja planów sprzedażowych i budżetowych
  • Analiza trendów, rynków i konkurencji
  • Zarządzanie pracą kilku osobowego zespołu

Podział czasu pracy

40%

Realizacja planów i strategii sprzedażowych

20%

Planowanie i przeprowadzanie projektów

20%

Analiza trendów, rynków i konkurencji

20%

Pomysły na zwiększanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność analizowania danych
  • Nawiązywanie relacji biznesowych
  • Dobra organizacja oraz nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność reklamowania produktów i tworzenia treści reklamowych
  • Kreatywność oraz motywacja do poszukiwania nowych rozwiązań
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zdobywania wiedzy

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności
  • Możliwość uzyskania dodatkowych premii
  • Współpraca z młodym bezkonfliktowym zespołem, miła atmosfera oparta na życzliwości i wzajemnej pomocy
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia
  • Świetnie zlokalizowane, nowoczesne biuro, najnowszy sprzęt komputerowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz dogodną formę współpracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • pakiet relokacyjny

EUROWEST sp. z o.o.

Eurowest Sp. z.o.o to dynamicznie rozwijająca się firma w obszarze e-commerce i marketingu. Specjalizujemy w marketingu i sprzedaży internetowej markowej odzieży, obuwia i akcesoriów. Współpracujemy z największymi markami w Polsce i zagranicą. Wyróżniamy się innowacją, pasją w tym co robimy oraz zamiłowaniem do nowych technologii. Posiadamy młody i energiczny zespół. Opieramy współpracę na życzliwości i wzajemnej pomocy.

Poszukujemy energicznej, utalentowanej osoby, otwartej na nowe pomysły, posiadającej inwencję twórczą i zaangażowanie w realizowaniu strategii marketingowych oraz zwiększaniu efektywności sprzedaży.

Manager ds. e-commerce, Kraków