Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. e-commerce

EUROWEST sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii sprzedaży w Internecie

  • Praca z dużymi i znanymi markami w branży odzieżowej i sportowej

  • Planowanie i przeprowadzanie projektów z zakresu sprzedaży internetowej

  • Realizacja planów sprzedażowych i budżetowych

  • Analiza trendów, rynków i konkurencji

  • Zarządzanie pracą kilku osobowego zespołu

Podział czasu pracy
40%

Realizacja planów i strategii sprzedażowych

20%

Planowanie i przeprowadzanie projektów

20%

Analiza trendów, rynków i konkurencji

20%

Pomysły na zwiększanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność analizowania danych

  • Nawiązywanie relacji biznesowych

  • Dobra organizacja oraz nastawienie na realizację celów sprzedażowych

  • Umiejętność reklamowania produktów i tworzenia treści reklamowych

  • Kreatywność oraz motywacja do poszukiwania nowych rozwiązań

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zdobywania wiedzy

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

  • Możliwość uzyskania dodatkowych premii

  • Współpraca z młodym bezkonfliktowym zespołem, miła atmosfera oparta na życzliwości i wzajemnej pomocy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia

  • Świetnie zlokalizowane, nowoczesne biuro, najnowszy sprzęt komputerowy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz dogodną formę współpracy

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • pakiet relokacyjny

Eurowest Sp. z.o.o to dynamicznie rozwijająca się firma w obszarze e-commerce i marketingu. Specjalizujemy w marketingu i sprzedaży internetowej markowej odzieży, obuwia i akcesoriów. Współpracujemy z największymi markami w Polsce i zagranicą. Wyróżniamy się innowacją, pasją w tym co robimy oraz zamiłowaniem do nowych technologii. Posiadamy młody i energiczny zespół. Opieramy współpracę na życzliwości i wzajemnej pomocy.

Poszukujemy energicznej, utalentowanej osoby, otwartej na nowe pomysły, posiadającej inwencję twórczą i zaangażowanie w realizowaniu strategii marketingowych oraz zwiększaniu efektywności sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy