Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Marketingu

NOWE KOLORY sp. z o.o.

  • Pastewna 25, Wilanów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Pastewna 25

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie, wdrażanie i monitorowanie strategii marketingowej eCommerce;

  • Rekomendowanie i implementacja narzędzi oraz rozwiązań mających na celu wzrost sprzedaży z kanału eCommerce i budowanie wizerunku firmy;

  • Zarządzanie poprawnością treści zawartych na stronie internetowej oraz dbanie o spójność komunikacji marketingowej realizowanej przez kanał eCommerce;

  • Odpowiedzialność za realizację działań oraz wyniki w obszarze optymalizacji usług eCommerce, w tym m.in. SEO, SEM, Google Ads, FB Ads, mailing;

  • Odpowiedzialność za rozbudowę bazy mailingowej, pozyskiwanie nowych leadów;

  • Przygotowanie i opracowywanie raportów, analiz, śledzenie trendów na rynku oraz tworzenie rekomendacji dla przyszłych działań.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu w obszarze eCommerce;

  • Znajomość social mediów, w tym mechanizmów działania oraz użytkowania, planowanie kampanii, np. FB, Linkedln;

  • Bardzo dobra znajomość obszaru z zakresu analizy i optymalizacji usług e-commerce: SEO, Google Analytics, UX, Usability;

  • Doświadczenie w zakresie projektowania i analizowania treści na stronie internetowej;

  • Osiągnięcia poparte sukcesami w opracowywaniu strategii marketingowej zwiększającej sprzedaż i budowanie marki;

  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na wdrożenie i realizację strategii marketingowych;

  • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu projektami eCommerce;

  • Znajomość najnowszych trendów i najlepszych praktyk w obszarze eCommerce;

  • Otwartość na wyzwania oraz inicjatywna w zakresie proponowanych rozwiązań;

  • Doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Umowa o pracę bądź inną formę współpracy;

  • Realna możliwość wdrażania własnych rozwiązań i wpływ na strategię biznesową;

  • Duża samodzielność i decyzyjność w działaniu;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji.

O nas

Wprowadzamy polskie firmy e-commerce na rynki zagraniczne.