Oferta pracy

Manager ds. efektywności biznesu

Experts Sp. z o.o.

15 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Nałęczów, Ostrów Lubelski, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Józefów (pow. biłgorajski), Międzyrzec Podlaski

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i zarządzanie grupą sprzedażową w zakresie aktywnej sprzedaży energii, gazu oraz wysoce zyskownych rozwiązań odnawialnych źródeł energii oraz ogrzewania dla klientów z sektora B2B

  • Realizacja celów sprzedażowych, rekrutacyjnych i wdrożeniowych

  • Motywowanie zespołu, couching i mentoring w terenie

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez najlepszą obsługę na rynku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie managerskie poparte sukcesami w strukturach aktywnej sprzedaży

  • Obsługa klienta przez wiele lat dla Twojego zespołu to musi być Twoja obsesja

  • Silne zdolności przywódcze, znajomość technik motywacyjnych, doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Chęć zarabiania więcej niż inni i determinacja do bycia najlepszym - sprzedaż musi być twoim żywiołem

  • Chęć uczenia się nowych rzeczy, otwartość, wysoka etyka zawodowa

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu, ale mamy warunek:

  • Aby dla nas pracować musisz chcieć zarabiać minimum 15 000 zł miesięcznie, na początek

  • Transparenty i uczciwy system wynagrodzeń promujący najlepszych

  • Uczciwe i mega zyskowne produkty, o które klienci będą Cię prosić by im sprzedać

  • Najbardziej zaawansowane i niespotykane w Polsce narzędzia pracy w tym autorskie systemy eksperckie znacznie ułatwiające pozyskiwanie klientów i codzienną pracę

  • Kompletne szkolenia produktowe i z najnowszych zaawansowanych technik sprzedażowych.

  • Jeśli myślisz, że już dużo wiesz o sprzedaży to zobaczysz o ile jeszcze można poprawić swój warsztat

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach sprzedażowych firmy

  • Udział w budowaniu przewag konkurencyjnych naszych klientów - zmienianiu Polski na lepsze

  • Brak nonsensów wielkich korpo oraz szybką ścieżkę decyzyjną

  • Otwartość na Twoje pomysły i inicjatywy

  • Współpracę na lata w jedynej branży jaka nie zna nigdy i nigdy nie znała kryzysu

  • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami

  • Stabilność największej firmy zajmującej się efektywnością biznesu. Z nami Twoje zarobki co roku mogą się zwiększać o rząd wielkości!

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Experts jest w Polsce pionierem rozwiązań dotyczących efektywności biznesu. Dla firm nieustannie szukamy możliwości kreowania zysku, tworzenia przewag konkurencyjnych oraz eliminacji lub ograniczania strat z działalności. Naszą obsesją jest ciągłe szukanie wartości dodanych czyli najlepszych rozwiązań dla klienta jakie dziś daje rynek. Tworzymy unikatowe synergie między różnymi branżami i produktami. W zakresie energetyki Experts reprezentuje w Polsce Grupę Kapitałową Innogy-E.ON - największą firmę energetyczną w Europie z 50 mld euro obrotu, obsługującej ponad 6 mln Klientów w Polsce i wytwarzającej więcej prądu niż cała Polska zużywa. Jesteśmy ekspertami zarówno w kwestiach sprzedażowych jak i energetycznych łącznie z zaawansowaną energetyką odnawialną. Nasz zespół tworzą osoby energiczne, ambitne, najlepsze w branży, dla których sprzedaż nie ma tajemnic i nie zna granic oraz sprawia niesamowitą dumę i frajdę. U klientów generujemy ogromne zyski tam gdzie inni widzą koszty!

Jeśli to jest też twoje DNA to najpierw aplikuj do nas a następnie przekonaj nas, że to właśnie Ty zasługujesz na szansę u nas!

Przewiń do profilu firmy