Logo Pracuj.pl

Manager ds. Ekspansji - Kierownik Salonu

Dadelo S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i monitoring biznes planów przedsięwzięcia
  • Pozyskiwanie lokalizacji pod salony firmowe
  • Nadzór nad projektami koncepcyjnymi
  • Uczestnictwo w budowie i wyposażaniu sklepu
  • Rekrutacja i dobór personelu
  • Prowadzenie działań marketingowych na rynkach lokalnych
  • Pełen nadzór nad funkcjonowaniem pierwszego salonu
  • Docelowo odpowiedzialność za rozwój i funkcjonowanie sieci sklepów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży retail związane z otwieraniem i prowadzeniem sklepów
  • Znajomość zasad rynku i sprzedaży w branży rowerowej lub/i sportowej
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi strukturami organizacyjnymi
  • Doskonała znajomość narzędzi MS Office, w szczególności MS Excel
  • Pełna samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka świadomość i odpowiedzialność biznesowa

To oferujemy

  • Istotny wpływ na rozwój i dalszy dynamiczny wzrost największej rowerowej firmy e-commerce w Polsce
  • Wiodącą rolę w rozwoju modelu omnichanelowego
  • Pracę w dynamicznym i zaangażowanym środowisku pasjonatów rowerowych
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

DADELO S.A. to spółka notowana Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest największym w Polsce specjalistycznym sprzedawcą detalicznym w segmencie rowerów, odzieży, części i akcesoriów rowerowych. DADELO prowadzi sprzedaż poprzez sklep internetowy CentrumRowerowe.pl. Powstaliśmy w 2005 roku i od tamtej pory ciągle się rozwijamy, nieustannie rozwijając ofertę produktową i wprowadzając nowoczesne rozwiązania e-commerce. Dynamiczny rozwój, infrastruktura logistyczna, oferta towarowa, zaplecze kapitałowe i ponad 100 osobowy zespół tworzą silną i nowoczesną organizację.

Dadelo S.A. od 2017 roku jest spółką należącą do grupy kapitałowej OPONEO.PL S.A. – polskiej firmy obecnej na w kilkunastu krajach na rynku europejskim, a także w Stanach Zjednoczonych.

Planujemy rozpoczęcie budowy salonów rowerowych pod marką CentrumRowerowe.pl w największych miastach Polski. Do tego projektu poszukujemy ambitnego i dynamicznego managera odpowiedzialnego za budowę i organizację pierwszego sklepu a następnie objęcie roli szefa sieci placówek.

Manager ds. Ekspansji - Kierownik Salonu, Wrocław