Oferta pracy

Manager ds. Ekspansji

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych nieruchomości do najmu, zakupu

  • Komercjalizacja powierzchni własnych Spółki

  • Udział w przygotowywaniu analiz lokalizacyjnych, kalkulacji opłacalności i podstaw decyzyjnych

  • Sprawdzanie statusu prawnego nieruchomości

  • Prezentacje lokalizacji zarządowi lub potencjalnym wynajmującym

  • Monitorowanie i analizowanie rynku nieruchomości

  • Nawiązywanie i utrzymanie kontaktów z pośrednikami, wynajmującymi, inwestorami, a także z urzędami

  • Zarządzanie dokumentacją związaną z umowami najmu i wynajmu

  • Akceptacja dokumentów księgowych wpływających od wynajmujących i najemców

  • Rozliczenie i analiza kosztów nieruchomości własnych i wynajmowanych

  • Raportowanie o stanie prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • umiejętność aktywnej sprzedaży bezpośredniej,

  • znajomość branżowych zagadnień prawnych,

  • znajomość zasad i procedur związanych z pozyskiwaniem nieruchomości,

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z klientami,

  • zdolność pracy zespołowej,

  • automotywacja, zorientowanie na cele i samodzielność w działaniu,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność,

  • doświadczenie co najmniej 2 letnie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy zorientowanej na wyniki,

  • wysoka kultura osobista i etyka zawodowa.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie o wieloletniej tradycji na rynku;

  • odpowiedzialne zadania;

  • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę;

  • pracę w dynamicznym zespole otwartym na nowe pomysły;

  • opiekę medyczną i kartę sportową na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

Jesteśmy wiodącą firmą dużej grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji w branży rozrywkowej, działającej m.in. w takich segmentach rynku, jak media, Internet, rozrywka, gastronomia.

ZPR S.A. w swoim portfolio posiada wiele marek gastronomicznych i rozrywkowych. Wśród nich m.in. Park Rozrywki Julinek, Hotel Bellotto, Focaccia, Szerokie Bary, Dziki Brzeg.

W związku z planowanymi działaniami, poszukujemy osoby, z którą będziemy mogli realizować cele oraz cieszyć się z ich realizacji.

Przewiń do profilu firmy