Oferta pracy

MANAGER DS. EKSPANSJI

GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i monitorowanie rynku nieruchomości w obszarze potencjalnych nowych lokalizacji.

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie lokalizacji pod nowe stacje paliw premium up.

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie punktów sprzedaży paliw na stacjach niezależnych operatorów.

  • Komercjalizacja nieruchomości należących do spółki – sprzedaż, dzierżawa: nawiązywanie kontaktów z pośrednikami, wynajmującymi, deweloperami i inwestorami etc..

  • Przeprowadzanie analizy potencjalnych lokalizacji.

  • Prowadzenie negocjacji i kompletowanie dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy.

  • Przygotowanie raportów i prezentacji.

  • Współudział w procesie otwarć stacji.

  • Miejsce pracy: Polska Południowo Zachodnia i największe aglomeracje.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku popartego sukcesami.

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych.

  • Umiejętności sprzedażowe oraz świetne zdolności komunikacyjne.

  • Motywacja do działania.

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę u stabilnego pracodawcy zatrudniającego ponad 1500 pracowników.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premia zależna od rezultatów.

  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w rozbudowanych strukturach przedsiębiorstwa.

  • Benefity – medicover sport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • szkolenia branżowe

  • premie uznaniowe

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem jednej z naszych spółek - Citronex Trans Energy Sp. z.o.o. prowadzimy proces rekrutacyjny dla na stanowisko: MANAGER DS. EKSPANSJI.

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

Przewiń do profilu firmy