Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. eksportu i sprzedaży krajowej

BABY DESIGN GROUP Sp.z o.o. Sp.k.O firmie

BABY DESIGN GROUP Sp.z o.o. Sp.k.

Warszawska 8

Poczesna (pow. częstochowski)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i zarządzanie sprzedażą na rynkach zagranicznych i w kraju;

  • Zarządzanie zespołem działu handlowego;

  • Reprezentowanie firmy na rynkach zagranicznych i krajowych, udział w targach i wystawach branżowych;

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi i obecnymi klientami firmy;

  • Przygotowywanie raportów, kalkulacji i analiz;

  • Negocjowanie cen sprzedaży oraz warunków handlowych;

  • Wyznaczanie celów dla działu handlowego oraz nadzór nad jego realizacją;

  • Planowanie i kontrola budżetu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem;

  • Doświadczenie w firmie z branży art. Dziecięcych (wózki dziecięce, foteliki) będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość zagranicznych rynków branży art. Dziecięcych będzie dodatkowym atutem;

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych;

  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy;

  • Systematyczność i samodzielność w działaniu;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w branży dziecięcej z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Współpracę w zgranym zespole nastawionym na sukces;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy;

  • Wpływ na kreowanie strategii sprzedażowej firmy.

Jesteśmy Baby Design Group!

Od ponad 25 lat z pasją tworzymy wózki i produkty dla dzieci. Jesteśmy zespołem specjalistów.

DNA naszej działalności stanowią: jakość, bezpieczeństwo i design. Nasze produkty dostępne są na rynku krajowym a z roku na rok odnotowujemy coraz większą sprzedaż na rynkach europejskich. W naszym portfelu posiadamy dwie silne i dobrze znane w Polsce i Europie marki: Baby Design oraz Espiro.

Przewiń do profilu firmy