Ta oferta pracy jest nieaktualna od 500 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. eksportu

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIOGENED S.A.

    producent dermokosmetyków, w związku z dynamicznym rozwojem

    poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko :

    manager ds. eksportu

    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie

    Celem pracy wybranej osoby na tym stanowisku będzie, kreowanie wartości marki na rynkach zagranicznych

    Zadania:

    • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych odbiorców zagranicznych oraz rynków zbytu,
    • opracowywanie i realizacja strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych,
    • inicjowanie, budowanie  i utrzymywanie trwałych relacji z kontrahentami,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • organizacja wyjazdów zagranicznych i targów,
    • negocjacje kontraktów oraz umów dystrybucyjnych w zakresie merytorycznym i finansowym,
    • organizacja i nadzorowanie dostaw do klientów (odprawy towaru, logistyka),
    • ustalanie terminów i wielkości dostaw,
    • nadzór nad poprawnością dokumentacji handlowo-sprzedażowej,
    • kontakt z firmami spedycyjnymi,
    • prowadzenie projektów z wykorzystaniem  dofinansowania,
    • współpraca z działem produkcji, logistyki i marketingu;
    Wymagania:
    • wyższe wykształcenie,
    • doświadczenie eksportowe w branży FMCG lub medycznej,
    • umiejętność nawiązywania bliskich relacji z dystrybutorami,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
    Oferujemy:
    • umowę o pracę w nowoczesnej firmie,
    • pracę w kreatywnym zespole,
    • rozwój zawodowy i udział w ciekawych projektach,
    • nie stawiamy granic i wierzymy w nieograniczone możliwości.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.