Logo Pracuj.pl

Manager ds. Eksportu

Carlsberg PolskaO firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii sprzedażowej i dystrybucyjnej marek narodowych poza granicami Polski.
  • Zarządzanie podległymi klientami w Europie oraz USA.
  • Analizowanie sytuacji gospodarczej (rynki) i aktywne pozyskiwanie informacji kluczowych dla rozwoju biznesu.
  • Promowanie marek krajowych na rynkach etnicznych oraz poszukiwanie nowych źródeł zbytu.
  • Zarządzanie budżetem i majątkiem firmy w celu maksymalizacji zysku.

Nasze wymagania

  • Minimum cztery lat doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą na rynkach europejskich.
  • Otwartość na pracę hybrydową i wyjazdy w teren.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1.
  • Wysokorozwinięte umiejętności prowadzenia rozmów handlowych oraz znajomości technik negocjacji w branży FMCG.
  • Silne nastawienie na realizację celów i poszukiwanie rozwiązań.
  • Wykształcenie wyższe oraz dobra znajomości pakietu MS Office (głównie Excel oraz PowerPoint).
  • Prawo jazdy kat. B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pracodawcę odpowiedzialnego społecznie
  • piwo na Święta

Będziesz pracować z produktami, które wywołują emocje - prawdopodobnie najlepszymi na świecie, w firmie, która zajęła 3. miejsce w niezależnym rankingu „Poland’s Best Employers 2021” w kategorii FMCG.

Manager ds. Eksportu, podkarpackie