Oferta pracy

Manager ds. Eksportu

Carlsberg Polska

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii sprzedażowej i dystrybucyjnej marek narodowych poza granicami Polski.

  • Zarządzanie podległymi klientami w Europie oraz USA.

  • Analizowanie sytuacji gospodarczej (rynki) i aktywne pozyskiwanie informacji kluczowych dla rozwoju biznesu.

  • Promowanie marek krajowych na rynkach etnicznych oraz poszukiwanie nowych źródeł zbytu.

  • Zarządzanie budżetem i majątkiem firmy w celu maksymalizacji zysku.

Nasze wymagania

  • Minimum cztery lat doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą na rynkach europejskich.

  • Otwartość na pracę hybrydową i wyjazdy w teren.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1.

  • Wysokorozwinięte umiejętności prowadzenia rozmów handlowych oraz znajomości technik negocjacji w branży FMCG.

  • Silne nastawienie na realizację celów i poszukiwanie rozwiązań.

  • Wykształcenie wyższe oraz dobra znajomości pakietu MS Office (głównie Excel oraz PowerPoint).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pracodawcę odpowiedzialnego społecznie

  • piwo na Święta

Będziesz pracować z produktami, które wywołują emocje - prawdopodobnie najlepszymi na świecie, w firmie, która zajęła 3. miejsce w niezależnym rankingu „Poland’s Best Employers 2021” w kategorii FMCG.

Przewiń do profilu firmy