Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager ds. Eksportu/Sprzedaży Krajowej

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego Klienta, lidera w branży FMCG, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizowanie strategii sprzedażowej
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Nadzór nad dokumentami oraz współpraca z innymi działami w firmie (księgowość, marketing itd.)
  • Udział w targach branżowych
  • Analiza sprzedaży, konkurencji i trendów na rynku

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży Agro- warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Samodzielność, odpowiedzialność i nastawienie na realizację celu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składającej się z pensji podstawowej i premii
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • Miejsce w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym auto służbowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne