Logo Pracuj.pl

Manager ds. Eksportu w UE (materiały budowlane)

DOM 3E S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • ekspansja technologii SYSTEM 3E na rynkach zagranicznych
  • aktywna sprzedaż produktów i usług SYSTEM 3E poza granicami Polski
  • bieżące raportowanie, planowanie i realizacja działań sprzedażowych
  • pozyskiwanie, aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi
  • koordynacja, realizacja transakcji oraz analiza posprzedażowa i obsługa kontrahentów
  • obsługa zapytań trafiających do firmy (telefonicznych oraz mailowych)
  • udział w targach międzynarodowych i delegacjach handlowych

Nasze wymagania

  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobrej znajomości drugiego języka np. niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, szwedzkiego lub innego
  • doświadczenia sprzedażowego w branży budowlanej popartego sukcesami
  • wiedzy technicznej związanej ze sztuką budowlaną
  • konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celu, zorientowania na wyniki oraz wysoką jakość
  • wychodzenia z inicjatywą, proaktywności, poczucia odpowiedzialności
  • prawa jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stałą współpracę ze stabilnym wynagrodzeniem
  • wdrożenie i szkolenia
  • opiekę medyczną w pakiecie premium
  • 50% dopłaty do karty multisport
  • strefę relaksu i biblioteczkę firmową

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • AKADEMIA 3E - szkolenia

SYSTEM 3E to polska technologia bezspoinowej budowy domów. Jesteśmy największą rewolucją w światowej myśli budowlanej od 100 lat. Wyznaczamy zupełnie nowe standardy budowy domu - naszą ambicją jest by w ciągu najbliższych kilku lat wdrożyć je na rynku globalnym. Inwestorem oraz ambasadorem SYSTEM 3E jest Grzegorz Krychowiak - czołowy piłkarz reprezentacji Polski!

Jeśli posiadasz zmysł techniczny, branża budowlana jest Ci bliska, a dodatkowo lubisz kontakt z ludźmi to właśnie Ciebie szukamy!

Manager ds. Eksportu w UE (materiały budowlane), Warszawa