Oferta pracy

Manager ds. eksportu

Klimas Sp. z o.o.O firmie

Klimas Sp. z o.o.

Warszawska 2

Wanaty (pow. częstochowski)

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Obowiązki:

  • współtworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej krótko i długoterminowej dla powierzonego rynku
  • pozyskiwanie klientów i kontaktów handlowych na wyznaczonych rynkach
  • realizowanie planów sprzedaży
  • prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedażowej na powierzonym rynku
  • przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji handlowej
  • obsługa klientów i doradztwo techniczne w doborze produktów firmy
  • promocja oraz dbanie o wizerunek firmy na rynkach zagranicznych
  • udział w targach branżowych

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej
  • aktywny styl pracy, inicjatywa w działaniu
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • ciekawą pracę i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznie rozwijającą się
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne itp.
  • dużą samodzielność w działaniu i udział w ciekawych projektach
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji
  • …oraz bardzo dobrą atmosferę w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

z dopiskiem nazwy stanowiska oraz klauzulą o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"

Ogłoszenie archiwalne