Oferta pracy

Manager ds. eksportu

Goldman RecruitmentO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego Klienta, organizacji z branży FMCG (nonfood), obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Manager ds. eksportu.
Manager ds. eksportuNumer ref.: 191895/6653

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie do współpracy kontrahentów zagranicznych z rysnku wschodniego,
  • kreowanie polityki sprzedażowej i promocyjnej oraz rozwoju sprzedaży klientów w kanale nowoczesnym i tradycyjnym,
  • opracowywanie ofert handlowych, negocjowanie kontraktów,
  • bezpośrednia współpraca z Klientami w zakresie wprowadzenia, tworzenia oraz doboru asortymentu,
  • budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji handlowych,
  • bezpośrednia współpraca z działem handlowym.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG (mile widziane w branży pet food),
  • bardzo dobra znajomość rynku wschodniego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1, znajmość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność w pracy i determinacja w dążeniu do celu,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferta obejmuje:

  • możliwość rozwoju w ramach struktur rosnącej i rozwijającej się organizacji,
  • przyjazne i otwarte na nowe pomysły środowisko pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia: stała pensja + system premiowania,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, komputer).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy