Oferta pracy

Manager ds. Eksportu

Everom Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

EverOM Sp. z o.o. zajmuje się handlem kawą na rynku polskim oraz za granicą.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów i partnerów handlowych na rynkach zagranicznych
  • Realizacja sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i ustalanie warunków współpracy
  • Współtworzenie strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Koordynowanie eksportu towarów
  • Reprezentowanie Firmy na targach i spotkaniach handlowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie, poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży eksportowej - branży FMCG  (doświadczenie w kategorii kawy, herbaty  będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość obiegu dokumentacji eksportowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Wysoki poziom motywacji i nastawienie na efekt w działaniu
  • Samodzielność i umiejętność efektywnego planowania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Umowę o pracę
  • Wyjazdy zagraniczne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy