Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Exportu Półproduktów

Terravita Spółka z o.o.

Szarych Szeregów 48

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwijanie długoterminowych handlowych relacji ze wszystkimi zagranicznymi kontrahentami

  • Planowanie i realizacja założonych w budżecie celów sprzedażowych

  • Uczestniczenie w przygotowaniu, wprowadzeniu i nadzorowaniu działań promocyjnych i wspomagających u partnerów biznesowych

  • Udział przy wdrażaniu nowych i adaptowaniu istniejących produktów na rynki zagraniczne

  • Opracowywanie strategii działania na rynkach zagranicznych

  • Planowanie i odbywanie delegacji zagranicznych, organizowanie szkoleń produktowo-sprzedażowych oraz udział w targach branżowych

  • Systematyczna pomoc dystrybutorom w promowaniu produktów firmy

  • Monitorowanie trendów i działań konkurencji na powierzonych rynkach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Managera ds. Eksportu min 5 lat - warunek konieczny

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny

  • Umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi

  • Silna motywacja do działania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o długoletniej tradycji

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i doświadczeniem

  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy

  • Kartę multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Paczki świąteczne

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

TERRAVITA Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu,

producent wyrobów czekoladowych, półproduktów dla przemysłu i rzemiosła cukierniczego.

Przewiń do profilu firmy