Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Exportu ze znajomością języka rosyjskiego

Spółdzielnia Pracy Cukry Nyskie

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i realizacja strategii eksportowej oraz planów sprzedażowych

  • Pozyskiwanie, aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi (pozyskiwanie, utrzymywanie relacji)

  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek zagraniczny

  • Bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa klienta zagranicznego

  • Kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień

  • Udział w targach, misjach handlowych i innych działaniach promocyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu polityki eksportowej

  • Znajomość rynku dystrybucji na wschodnią Europę i Azję

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość przepisów celnych

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Wysokie umiejętności analityczne i planistyczne

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w organizacji pracy

  • Pracę w firmie z tradycjami ale z nowoczesnym podejściem do ludzi

  • Umowę o pracę

  • System premiowy oparty o wyniki sprzedażowe

  • Pakiet socjalny

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, producent pieczywa cukierniczego (herbatniki, wafle, markizy) poszukuje do swojego zespołu osób na stanowisko: Manager ds. Exportu ze znajomością języka rosyjskiego.

Szukamy osoby, która potrafi zbudować relacje, negocjować i co najważniejsze jest zorientowana na wynik.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane oferty.