Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Finansów i Kontrolingu

Mesoestetic SLO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Wpływ na i realizacja strategii finansowej firmy

  • Optymalizowanie polityki podatkowej

  • Optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej

  • Odpowiedzialność za płynność finansową , zabezpieczenie ryzyka kursowego

  • Przygotowanie sprawozdań finansowych oraz raportów

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz polityką firmy i koordynowanie przepływu dokumentów księgowych

  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej w systemie księgowym,

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do programu finansowo – księgowego, kontrola dokumentów i księgowań, analiza i uzgadnianie rozrachunków z klientami o dostawcami

  • Sporządzanie zestawień i raportów w zakresie rozrachunków finansowych oraz przychodów i kosztów

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych wg polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości

  • Realizacja i akceptacja przelewów bankowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych firmy

  • Księgowanie listy płac: wynagrodzenia, premie

  • Kontrola rozliczeń publiczno-prawnych

  • Kalkulacja podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego, sporządzanie deklaracji podatkowych, struktur JPK

  • Raportowanie do centrali w Hiszpanii

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont oraz procedury księgowo- podatkowe

  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego

  • Wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych, podatkowych i kontroli wewnętrznej

  • Współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi ( US, ZUS, GUS, NBP itd.) oraz audytorami

  • Wsparcie pozostałych działów organizacji w zakresie dostarczania wymaganych informacji w zakresie spraw księgowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Rachunkowość, Finanse przedsiębiorstw

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównej Księgowej , i/lub związanym z zarządzaniem finansami

  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego oraz polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości, gruntowna wiedza z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Ukończenie egzaminów w dziedzinie finansów będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w konsolidacji sprawozdania Grupy Kapitałowej

  • Wymagana znajomość systemów ERP, MS Office (MS Excel)

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2

  • Umiejętności analityczne oraz pracy w dynamicznym otoczeniu biznesowym

  • Nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca w niedużym i elastycznym zespole gdzie kreatywność, zaangażowanie oraz dobra atmosfera sprawi, że wszystko jest możliwe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Mesoestetic SL

Mesoestetic Polska to nowo powstający, polski oddział międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Mesoestetic Pharma Group z siedzibą w Hiszpanii. Laboratorium Mesoestetic to jedno z czołowych na świecie laboratoriów farmaceutycznych oraz lider w sektorze medycyny estetycznej, posiadający fabrykę i będący producentem wysokiej jakości produktów medycznych dla medycyny estetycznej i kosmetologii. Produkty Mesoestetic są obecne w 90 krajach świata a na rynku polskim są sprzedawane od 15 lat. W Mesoestetic powstały formuły najbardziej cenionych przez lekarzy zabiegów depigmentacyjnych Cosmelan i Dermamelan, kuracje dermatologiczne, pilingi chemiczne i preparaty do mezoterapii o statusie wyrobów medycznych a także profesjonalne kosmetyki przeznaczone do gabinetów kosmetologicznych oparte na najnowszych trendach i osiągnięciach naukowych. Firma posiada własny dział biotechnologii i monitorowania urządzeń medycznych do badań (in vitro i in vivo) bezpieczeństwa i skuteczności kosmoceutyków i wyrobów medycznych, dzięki czemu tworzy skuteczne, nowoczesne i oryginalne produkty anti-aging.

Przewiń do profilu firmy