Oferta pracy

Manager ds. finansów (m/f)

BNI Poland Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Rolą osoby na tym stanowisku będzie realizacja strategii finansowej firmy w ścisłej współpracy z Zarządem oraz wspieranie Zarządu w podejmowaniu decyzji operacyjnych. Do zadań na tym stanowisku, należeć będzie m.in. przygotowywanie planów finansowych spółki, budżetów oraz kontrola ich realizacji, analiza wyników finansowych w odniesieniu do założonych budżetów, optymalizacja struktury kosztów, rekomendowanie efektywnych, możliwych do wdrożenia rozwiązań w ramach polityki finansowej spółki, które będą miały w przyszłości wpływ na płynność finansową spółki, współpraca z bankami, instytucjami finansowymi oraz działem księgowości etc. Stanowisko będzie podlegać pod dyrektora finansowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów, w tym 2-letnie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w planowaniu finansowym, sprawozdawczości, analizie ekonomiczno-finansowej, budżetowaniu oraz zarządzaniu kosztami,

  • znajomość zasad kontrolingu i zarządzania płynnością finansową,

  • zaawansowana znajomość systemów finansowo-księgowych oraz MS Excel,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, wyciągania wniosków i prezentowania rozwiązań na poziomie zarządczym,

  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, dokładność, skrupulatność i systematyczność,

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko z jasno określonymi celami, umożliwiające rozwój kompetencji w międzynarodowym środowisku biznesowym,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i prezentowanych kompetencji,

  • dopasowane do roli narzędzia pracy,

  • współpracę na podstawie kontraktu B2B lub UoP,

  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie nauki języków obcych,

  • nieograniczone możliwości rozwoju: dostęp do szkoleń, platformy e-learningowej BNI University, firmowej biblioteki oraz mentorów i ekspertów BNI,

  • komfortową przestrzeń biurową w centrum miasta.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • świętowanie urodzin