Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Finansów

KODIT.IO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych;

  • Zarządzanie i weryfikacja kosztów pod kątem prowadzonych projektów;

  • Stała komunikacja z działami operacyjnymi i sprzedażą w zakresie planowania, prognozowania i kontroli;

  • Współpraca z Dyrektorem Zarządzającym i Kontrolerem Finansowym EMEA;

  • Odpowiedzialność za zgodność danych i audyt;

  • Odpowiedzialność za raportowania podatkowe;

  • Obsługa bieżących spraw finansowo-księgowych;

  • Kontrola rozliczeń z klientami oraz dostawcami – uzgadnianie rozrachunków;

  • Sporządzanie zestawień i raportów w zakresie rozrachunków finansowych oraz przychodów i kosztów;

  • Organizacja i koordynacja procesów z księgowością zewnętrzną;

  • Przygotowywanie i analiza przepływów finansowych;

  • Analiza polityki cenowej, kosztów materiałowych, kosztów pracy itp.;

  • Obliczanie wysokości bonusów i prowizji zgodnie z obowiązująceym systemem bonusowym firmy;

  • Analiza procesów finansowych i biznesowych w Spółce w Polsce;

  • Współpraca z działem finansowym Grupy w Finlandii;

  • Tworzenie rocznego budżetu finansowego i planowania średnioterminowego oraz wspieranie kierownictwa w procesie budżetowania.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Koordynatora/ Managera ds. Finansów;

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz PowerPoint;

  • Umiejętność analityczne;

  • Umiejętność ustalania priorytetów;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Odpowiedzialność, rzetelność;

  • Umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);

  • Pakiet medyczny;

  • Dynamiczne środowisko pracy oraz bezpośredni wpływ na rozwój biznesu;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy.

KODIT.IO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości.

Wyróżnia nas bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą."

Przewiń do profilu firmy