Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. Finansów

D&D DEVCO sp. z o.o. sp. k.

  • Prosta 70, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Prosta 70

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budżetowanie i prognozowanie działalności spółki;

  • Kontrola realizacji budżetu;

  • Planowanie finansów spółki;

  • Nadzór nad działalnością administracyjną i księgową spółki;

  • Organizowanie i nadzór nad działalnością spółek celowych;

  • Pozyskiwanie produktów bankowych i ubezpieczeniowych;

  • Raportowanie bieżących wyników;

  • Bieżąca obsługa zapytań dotyczących kwestii raportowych i finansowych;

  • Weryfikacja i akceptacja płatności do kontrahentów;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z kierunków ekonomicznych;

  • Wysokie umiejętności analityczne;

  • Bardzo dobra znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Finanse/Kontroling);

  • Umiejętność organizacji pracy i efektywnej komunikacji;

  • Doświadczenie w analizie biznesowej;

  • Skrupulatność i dokładność w przygotowywaniu raportów i analiz;

To oferujemy

  • Umowę w formule B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy;

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w stabilnej i rozwijającej się firmie;

  • Pracę w młodym i zgranym zespole;

  • Możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji;

  • Samodzielne stanowisko pracy;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

O nas

D&D DEVCO to deweloper powierzchni komercyjnych. Specjalizujemy się w inwestycjach takich jak stacje paliw, obiekty gastronomiczne oraz obiekty handlowe.