Oferta pracy

Manager ds. finansowych i operacyjnych

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Menedżer
Dla naszego Klienta, właściciela grupy spółek, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie operacyjne spółek oraz wspomaganie procesów decyzyjnych
  • współpraca z zarządem i kadrą managerską przy tworzeniu i realizacji strategii oraz planów firmy
  • odpowiedzialność za płynność finansową oraz optymalizację cash flow kilku spółek zagranicznych
  • analiza procesów finansowych oraz rekomendowanie usprawnień i optymalizacji
  • pozyskiwanie kapitału dla spółek oraz zarządzanie ryzykiem finansowym i podatkowym
  • sporządzanie budżetów, analiz, prognoz oraz planów finansowych
  • nadzór nad prowadzeniem ewidencji księgowej, podatkowej oraz dokumentacją rozliczeniową

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse/rachunkowość, zarządzanie finansami itp.)
  • doświadczenie w obszarze finansów/operacji na podobnym stanowisku- warunek konieczny
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • mile widziana znajomość języka włoskiego
  • mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania oraz analizie i optymalizacji procesów w przedsiębiorstwie
  • zaangażowanie, rzetelność, oraz wysokie zdolności interpersonalnej
  • preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, wyjazdy integracyjne, paczki świąteczne itp.)
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez liczne szkolenia i konferencje oraz lekcje języków obcych
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w Krakowie lub Bielsku- Białej
  • miejsce w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę
  • pracę pełną wyzwań, dynamiki i ciągłego rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy