Manager ds. Finansowych

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej z woj. dolnośląskiego poszukujemy:

    Opis stanowiska:

    • Współtworzenie i realizowanie strategii finansowej firmy;
    • Zarządzanie płynnością finansową Spółki;
    • Przygotowywanie rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrola ich realizacji;
    • Nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań finansowych oraz raportów;
    • Współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami, organami podatkowymi oraz innymi instytucjami zewnętrznymi;
    • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem księgowych oraz specjalistów ds. kadr i płac
    • Podnoszenie kompetencji oraz mentoring podległego zespołu;
    • Optymalizowanie pracy działu finansowo-księgowego oraz kontrolingu, wdrażanie usprawnień;
    • Kształtowanie polityki rachunkowości spółki, wprowadzanie procesów księgowych;
    • Udział w spotkaniach z kadrą zarządzającą;
    • Współpraca z audytorem podczas badania sprawozdania.

    Profil kandydata:

    • Wyższe wykształcenie ekonomiczne;
    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzeniem finansami w firmie produkcyjnej;
    • Wiedza z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz przepisów podatkowych;
    • Doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem pracowników;
    • Znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego na poziomie min dobrym;
    • Znajomość systemu SAP.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Przyjazną atmosferę;
    • Pracę w stabilnej, rodzinnej firmie;
    • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dodanie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych) oraz na przekazywanie moich danych osobowych do potencjalnych pracodawców oraz spółek powiązanych z Eurosearch.