Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. gastronomii

Hotele Korona Sp. z o.o.O firmie

Hotele Korona Sp. z o.o.

Zegrzyńska 75

Jachranka (pow. legionowski)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem serwisu gastronomicznego

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi gości

  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów i procedur obowiązujących w hotelu

  • Organizowanie i prowadzenie okresowych szkoleń dla podległego personelu

  • Właściwe gospodarowanie zasobami ludzkimi

  • Zamawianie towaru i nadzór nad gospodarką magazynową

  • Optymalizację kosztów

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie na kierowniczym stanowisku w gastronomii hotelowej

  • Szybkość w podejmowaniu decyzji

  • Umiejętność kierowania dużym zespołem

  • Kreatywność przy tworzeniu nowych produktów i rozwiązań

  • Otwartość i szybkość adaptacji

To oferujemy

  • Dobre zarobki

  • Możliwość rozwoju w szybko rozwijającym się hotelu o wysokim standardzie

  • Stałe zatrudnienie

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Hotele Korona to sieć ekskluzywnych pałacowych hoteli biznesowych - lider na Mazowszu w branży hotelarsko - gastronomicznej i konferencyjnej. O wybitnej jakości naszych usług świadczą zdobyte nagrody i wyróżnienia, m.in.: Mazowiecka Firma Roku 2010, Hotel Roku 2012, Top Hotel 2013. Naszym nadrzędnym celem jest, by nasz gość zawsze czuł się u nas jak Lord.

Nasze dwa flagowe hotele:

LORD Hotel & Conference Center**** w Warszawie przy Lotnisku Chopina

WINDSOR Palace Hotel & Conference Center**** w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą.

Przewiń do profilu firmy