Oferta pracy

Manager ds. Handlowych

ARCO SWEETS SP. Z O.O.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Menedżer

Główną działalnością spółki Arco Sweets jest produkcja słodyczy. Zdecydowana większość produkcji trafia na eksport, głównie na rynki Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Azji. Firma prowadzi swoją działalność w Skarszewach (woj. Pomorskie) i zamierza znacząco zintensyfikować ekspansję rynku polskiego.

W związku z tym poszukiwana jest osoba na stanowisko:

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu zachęcamy do przesłania aplikacji.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów w tradycyjnym kanale dystrybucji oraz nawiązywanie z nimi długotrwałych relacji handlowych
  • rozwój współpracy z dotychczasowymi Klientami oparty na planach krótko i długoterminowych
  • bieżąca obsługa Klienta
  • realizacja działań promocyjnych i marketingowych
  • udział w tworzeniu oraz implementacja strategii sprzedaży dla kanału tradycyjnego i sieci lokalnych

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie,
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w branży FMCG na stanowisku handlowym w kanale tradycyjnym i/lub nowoczesnym,
  • bardzo dobra znajomość branży, znajomość rynku słodyczy będzie dodatkowym atutem
  • znajomość i praktyczne wykorzystywanie narzędzi wspierających sprzedaż,
  • wiedza i zainteresowanie tematyką z sprzedaży, reklamy i marketingu,
  • operatywność, systematyczność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kategorii "B" i praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego,

Oferujemy:

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość tworzenia strategii sprzedaży,
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu wraz z rozwojem firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników,
  • samochód firmowy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj, bądź kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arco Sweets Sp. z o.o. z siedzibą
w Skarszewach, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Arco Sweets Sp. z o.o. z siedzibą w Skarszewach, zgodnie
z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy