Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. handlowych w e-commerce

MARATHON INTERNATIONAL SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja grupy docelowej,

  • Aktywne poszukiwanie, analiza, negocjacje i sprzedaż powierzchni magazynowej,

  • Analizy sprzedaży oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży,

  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie e-commerce,

  • Rekomendowanie scenariuszy rozwoju w zakresie e-commerce.

Nasze wymagania

  • Szukamy człowieka nastawionego na sukces i gotowego pracować na uczciwym "success fee",

  • Proaktywnego handlowca ze znajomością branży logistycznej i szerokim networkiem,

  • Znającego język niemiecki i język angielski w stopniu umożliwiającym nawiązanie relacji handlowych i prowadzenie rozmów/korespondencji biznesowych,

  • Chętnego do częstych wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy wliczając samochód służbowy,

  • Swobodę i autonomię w działaniu,

  • Uczciwy system wynagradzania,

  • Szefa, który rozlicza z wyniku, ale nie ingeruje w sposób, w jaki go osiągnięto.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

O nas

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.