Oferta pracy

Manager ds. Handlu - Rynki Wschodnie

Cortex Chemicals Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Cortex Chemicals Sp. z o.o. działa na rynku polskim i międzynarodowym od 1982 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie i ciągły rozwój firmy uplasowały nas w czołówce wiodących dystrybutorów surowców chemicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

MANAGER DS. HANDLU
/ RYNKI WSCHODNIE

Miejsce pracy: biuro Tarnów/Kraków/Warszawa lub home office

Kluczowe zadania:

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów oraz dostawców surowców – ze szczególnym uwzględnieniem rynku rosyjskiego
  • prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami
  • nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych
  • zdobywanie zamówień towarowych oraz zabezpieczenie rynków zbytu
  • samodzielne prowadzenie projektów na podległych rynkach
  • współudział w tworzeniu strategii rozwoju sprzedaży i zakupów
  • monitorowanie działań konkurencji na podległych rynkach
  • ścisła współpraca z działem logistyki oraz działem finansowo-księgowym
  • bieżące raportowanie, umawianie spotkań i wyjazdów handlowych, udział w targach i eventach branżowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży na rynkach wschodnich
  • znajomość zasad handlu zagranicznego
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego, mile widziana dodatkowo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość szeroko pojętej branży chemicznej
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i zakupowe
  • silna orientacja na wynik
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania, oparty o realizację wyznaczonych zadań
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy