Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. importu i eksportu

3R Sp. z o.o. Sp.k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż elektroniki używanej na całym świecie;

  • zakup elektroniki używanej za granicą;

  • budowanie i rozwijanie relacji z Klientami;

  • wycena elektroniki;

  • budowanie i ciągłe poszerzanie bazy Klientów w sprzedaży i zakupie;

  • kontakt z Klientami (także w języku obcym);

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w handlu;

  • doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów;

  • doświadczenie w budowaniu relacji z Klientami;

  • co najmniej jeden z wymienionych języków obcych na poziomie b. dobrym: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, arabski, chiński;

  • znajomość elektroniki użytkowej w stopniu przynajmniej dobrym;

  • dobra znajomość obsługi pakietu Office (w szczególności Excel);

  • doświadczenie w handlu elektroniką użytkową;

  • Szukamy osoby zmotywowanej, wytrwałej, zdeterminowanej w dążeniu do celu. Osoby, która z łatwością nawiązuje nowe kontakty, dla której przyjemność stanowi budowanie pozytywnych relacji z Klientami. Jeśli uważasz się za taką osobę - a dodatkowo cechuje Cię samodyscyplina i systematyczność - to z pewnością Ciebie szukamy!

To oferujemy

  • 6500 zł netto na umowę B2B;

  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny, gdzie SKY IS THE LIMIT;

  • narzędzia pracy jak laptop / PC i telefon służbowy;

  • pracę w luźnej i miłej atmosferze, gdzie współpraca to codzienność;

  • możliwość udziału w licznych szkoleniach;

  • możliwość rozwoju osobistego i wdrażania własnych pomysłów;

  • ciągłe wyzwania, które wyzwolą w Tobie ukryte pokłady kreatywności;

  • pyszną kawę z ekspresu;

  • altankę, gdzie można zregenerować siły lub zjeść posiłek;

O nas

Jesteśmy największym brokerem IT w Polsce, specjalizującym się w sprzedaży i odkupie używanej elektroniki. Dodatkowo świadczymy usługi inwentaryzacji, audytu elektroniki, nadpisu HDD / demagnetyzacji oraz bezpiecznego niszczenia dysków twardych.

Obecnie szukamy osób z doświadczeniem do pracy w dziale importu / eksportu.