Logo Pracuj.pl

Manager ds. Inwestycji (M&A)

EDINA Vetcare Group S.AO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad procesami M&A
  • Wykonanie analiz strategicznych, finansowych i operacyjnych na potrzeby inicjatyw dotyczących rozwoju i integracji sieci weterynaryjnej poprzez fuzje i przejęcia (M&A)
  • Przygotowanie business planów na potrzeby projektów inwestycyjnych
  • Nawiązywanie i utrzymanie długoterminowych relacji z Klientami
  • Budowanie modeli finansowych i wycen spółek
  • Przeprowadzanie/koordynacja badań due diligence
  • Identyfikacja potencjalnych targetów akwizycyjnych

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z obszarów finansów przedsiębiorstw, a w szczególności w zakresie wyceny przedsiębiorstw i fuzji i przejęć
  • Umiejętność tworzenia business planów i wycen oraz zrozumienia zagadnień finansowych i operacyjnych przedsiębiorstwa pozwalających na przygotowanie analiz finansowych
  • Zdolności negocjacyjne
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole i doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Komunikatywność, otwartość i chęć do pracy – wielozadaniowość
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność obsługi Excel, PowerPoint
  • Bardzo mile widziane doświadczenie w modelu buy and build

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności
  • Perspektywę kompleksowego rozwoju wewnątrz organizacji
  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości
  • Uczestniczenie w nowych projektach i opracowywaniu strategii rozwoju
  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Manager ds. Inwestycji (M&A), Warszawa